Konuşarak Öğren ile Hamileliğinizi İngilizce Öğrenerek Geçirebilirsiniz

Konuşarak Öğren ile Hamileliğinizi İngilizce Öğrenerek Geçirebilirsiniz
26 Nisan 2015 tarihinde eklendi.

Bütün anneler çocuklarının fiziksel gelişimleri kadar, kişisel gelişimleri ile de ilgilidir. Hepimiz çocuklarımızın öğrenme sınırları olmadığını ve bu durumun iyi değerlendirildiğinde geleceği parlak evlatlar yetiştireceğimizin farkındayız. Bu sebeple tüm anneler çocuklarının üzerine titrerler ve onların gelişimlerini yakından takip ederler. Günümüzde bu durum geçmişe nazaran biraz daha yoğun yaşanmaktadır. Bunun sebeplerinden biri dünyanın değişimi, diğeri de bu değişime ön ayak olan teknolojidir. Teknoloji durmak bilmeyen ve hiç olmadığı kadar hızla gelişiyor. Dünya eski dünya değil ve iletişim çok güçlü. Bugün dünyanın herhangi bir yerinden, dünyanın diğer ucuna saniyeler içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Bu sebeple dünyayı küçük bir köye benzetebiliriz.

Dünyanın Yerel Dili İngilizce

Evet dünyamız küçük bir köy ve bu köyün yerel dili İngilizce. İngilizce, ebeveynler tarafından oldukça önemsenmekte ve çocuklarının İngilizce öğrenmesi için çabalamaktalar. Bunun sebeplerinden biri kendi eğitim dönemlerinde yapamadıklarını çocuklarının yapmalarını istemesi ve günümüzde İngilizce öğrenmek için kursların kapılarını zorlayan 150.000’e yakın insanın varlığı. İşte bu sebeplerden dolayı çocuklarımızın İngilizce öğrenmelerini istiyoruz. Bu sebeple belirli bir yaşa gelmiş çocuklarımıza ingilizce öğren diyerek onları yönlendirme çalışıyoruz. Kimi aileler ise 1 yaşından itibaren iki dil öğreterek çocuklarının İngilizce öğrenmelerini istiyorlar. Bu sebeple ebeveynlerden herhangi birinin İngilizce bilmesinin uygun olacağını düşünüyorlar.

Evinizden İngilizce Öğrenebilirsiniz

Hamilesiniz ve çocuğunuzun geleceği ile ilgili planlarınızı şimdiden yapmaya başladınız. Bu planlar arasında çocuğunuza İngilizce öğretmek de var. Belki de erken dönemde ona İngilizce öğreterek okul döneminde İngilizce öğrenmeye harcayacağı zamanı farklı aktivitelerde kullanmasını istiyorsunuz. Öncelikle kendiniz ile başlayabilirsiniz ve bunun için önünüzde uzun aylar var. Hamileyken kursa gitmek, kursa giderken yorulmak ve çeşitli tehlikeler ile karşılaşmak istemiyorsunuz. İşte tam bu noktada evinizden eğitim alabileceğiniz ve ana dili İngilizce olan eğitmenler ile derslere katılabileceğiniz www.konusarakogren.com devreye giriyor. Sabah 06.00 – gece 01.00 saatleri arasında istediğiniz herhangi bir yerden eğitim alabileceğiniz Konuşarak Öğren ile hamileyken İngilizce öğrenebilir, kazandığınız bu deneyimi ileride minik yavrunuza aktarabilirsiniz.

Alt Kısımdan Doktor'a Sor

Alt kısımdan Doktorumuza Sorularınızı Sorabilirsiniz...

Sayfa başına git