Erkek Evlat Mı Kız Evlat Mı Daha Hayırlıdır?

Erkek Evlat Mı Kız Evlat Mı Daha Hayırlıdır?
21 Mart 2015 tarihinde eklendi.

İnsanlar belirli bir sistem içinde yaşarlar ve hayatlarına devam ederler. Bu sistemin bir parçası olarak da üremek ve çoğalmak gerekir. İster erkek isterse bayan olsun her insan belirli bir yaşa geldikten sonra evlenip güzel bir yuva kurmak ister. Çiftler evliliklerinden hemen sonra çocuk sahibi olmak isteyebilirler, bazı çiftler ise çocuk sahibi olmak için evliliklerinin üzerinden belirli bir zaman geçmesini bekleyebilirler. Bebek sahibi olmak her insana nasip olmayan bir nimet olabilir, bazı çiftler yıllar boyunca istemelerine ve tüm uğraşlarına rağmen bebek sahibi olamazlar. Aynı şekilde normal yollarla bebek sahibi olamayan ve bu yüzden çeşitli üreme yöntemlerini kullanan kişiler de olumlu sonuç alamayıp bebek sahibi olamayabilirler.

Bebek sahibi olmayı isteyen ve bebek sahibi olan kişiler ise hayatlarının en mutlu anlarından birisini yaşarlar. İster erkek evlat isterse kız evlat olsun bir bebek dünyaya getirmek anneliği kutsal yapan durumların en başında gelmektedir. Dokuz aydan fazla bir süre annelerin karnında taşıdıkları bebeklerin kız ya da erkek olmasından çok sağlıklı ve hayırlı bir evlat olması daha önemlidir. Aynı şekilde çocuk sahibi olan babalar da hayatlarının en mutlu anını yaşarlar. Bu yüzden anne ve baba adayları cinsiyet ayrımı yapmadan sağlıklı bir evlat dünyaya getirmek isterler ve hamilelik süresi boyunca sadece bunu düşünürler.

Erkek Evlat ve Kız Evlat Sahibi Olmanın Avantajları

Erkek EvlatMı Kız EvlatMı Daha HayırlıdırAnne ve baba adayları öncelikli olarak dünyaya gelecek olan çocuklarının sağlıklı olmasını isterler. Özellikle hamileliğin başlangıcında bu konuda tüm anne ve baba adayları cinsiyet ayrımı yapmadan bebeklerinin sağlıklarını düşünür. Dünyaya gelecek olan bebeklerin cinsiyetleri hamileliğin başlangıcında belli olmaz. Hamileliğin üzerinden belirli bir süre geçtikten sonra ultrason eşliğinde doktor tarafından bebeğin cinsiyeti ailelere bildirilir. Anne ve babalar için erkek evlat sahibi olmanın da kız evlat sahibi olmanın da çeşitli avantajları bulunur.

Erkek ve kız cinsiyetleri arasında hangisi daha hayırlıdır sorusuna kesin bir cevap vermek doğru olmaz. Aile yapısı, yetiştirilme tarzı ve diğer etkenler neticesinde evlatların hayırlı olması istenir.

Alt Kısımdan Doktor'a Sor

Alt kısımdan Doktorumuza Sorularınızı Sorabilirsiniz...

Sayfa başına git